Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53
Το Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53 Maringá 100 τ.μ. Απέχει περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από τον Καθεδρικό Ναό Maringa. Αυτό το διαμέρισμα με 3 υπνοδωμάτια επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια. Πάρκο Parque Alfredo Werner Nyffeler βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα.
Το Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53 παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο και φούρνο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ody Park Aquatico1313 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Αβενίντα766 χλμ.
- Faculdade Metropolitana de Maringa640 χλμ.
- Maringa Park Shopping Center673 χλμ.
- Πάρκο Inga418 χλμ.
- Instituto da Musica1377 χλμ.
- Θέατρο Banestado587 χλμ.
- Πάρκο Parque Alfredo Werner Nyffeler1277 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ρεζιονάλ Ντε Μαρίνγκα Αεροδρόμιο15 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53;
Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53 στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53 αποτελεί 27$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53;
Οι επισκέπτες του το Apartamento Central Aconchegante E Espacoso Sq53 μπορούν να φέρουν κατοικίδια.